Tehtud tööd

  • Kuupäev: Juuni 20, 2022
  • Client: Favor
  • Kategooria: Metallitööstus
  • Address: Tallinn, Harjumaa

Projekti kirjeldus


Metalltoodete tootmisega tegelev Favor AS on aastate jooksul soetanud kokku 5 akul töötavat FROMMi akuseadet P328/P328S PET-lindile.Seadmed on oluliselt mugavamaks teinud aluste pakkimist. Varasemalt pakiti alused metall-lindi ning tekstiillindiga, mis suurendas pakkimisele kuluvat aega.


Plastiklindile üleminekuga kadusid metall-lindi poolt tekitatud korrosiooniprobleemid.Plastiklint on pehme ning ei jäta kaubale jälgi. Tihitipeale, kui on mitu alust üksteise peale tõstetud, siis metall-lindi puhul oli oht, et pärast aluste pakkimiseks kasutatava puidu kuivamist lindid jäävad lõdvaks. Plastiklindi puhul seda muret ei ole, sest lint kohandub vastavalt puidu ”mängimisele” Plastiklint on märksa ohutum laos kasutada, sest kaovad ära ohtlikud teravad otsad, mis tekkisid. Plastiklindi puhul on eeliseks veel ka see, et hiljem on seda mugav taaskasutusse anda.

Seadmete akud peavad kaua vastu ning aastate jooksul ei ole sisuliselt masinatega probleeme olnud. Hoolduse ajaks oleme saanud vajadusel Tehpack’ilt ka asendusseadmed ja hooldus on teostatud kiirelt.

alus_koos_kasti
tehtud_töö_kast_alus
tehtud_töö_ladu